Naše služby

Sanácia fasád

Mráz, dážď, sneh, slnečné lúče,… nepriaznivé vonkajšie poveternostné podmienky vplývajú na každú fasádu. Drobné trhlinky, ktoré pod vplyvom zlých vonkajších podmienok vo fasáde vznikajú ju môžu skôr či neskôr výrazne poškodiť. Fasáda tak stráca nie len na estetickej ale aj ochrannej funkcii.

Aby ste predišli poškodeniu fasády, rastu plesní a poškodeniu konštrukcie stavby mala by sa fasáda včas obnoviť. Okrem perfektne a profesionálne odvedenej práce vám ponúkame aj 7 ročnú záruku na sanáciu fasády.

Umývanie a nátery fasád

Fasáda musí odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam, ktoré sa často podpíšu nie len na jej kvalite ale aj vzhľade. Nečakajte kým plesne na fasáde budú viditeľné voľným okom a zakročte skôr.

Dôkladným hĺbkovým vyčistením oživíme farbu fasády a zároveň odstránime plesne a riasy. Po vyčistení nanesieme na fasádu kvalitný náter s ochranným účinkom. Poradíme a aj zrealizujeme odborné vyčistenie fasády a nanesieme kvalitný náter na zateplené ale aj nezateplené budovy. Na službu poskytujeme záruku 5 rokov.

Sanácia betónu

Vplyv vrtošivého počasia, chemikálie, opotrebovanie či neodborná realizácia môžu byť dôvodom vzniku korózii betónu (rozpadanie betónovej konštrukcie).

Čím skôr zasiahnete tým menej škody korózia spôsobí. Sanácia betónu s vhodným sanačným systémom môže zachrániť celú betónovú konštrukciu pred rozpadom a predĺžiť jej životnosť.

Sanácia ČOV

Čo sa týka sanácie čističiek odpadových vôd, pristupujeme ku každej zákazke individuálne. Poskytneme odbornú konzultáciu, navrhneme riešenie a vyberieme najvhodnejšiu kombináciu materiálov.

So sanáciou ČOV sa obráťte kedykoľvek na nás, na našich odborníkov. Ponúkneme vám riešenie, ktoré vieme aj zrealizovať k vašej maximálnej spokojnosti.

Špeciálne nátery

Vhodne zvolený náter môže predĺžiť životnosť rôznych predmetov či konštrukcií. Špeciálne vysokokvalitné nátery zároveň môžu prispieť k zvýšeniu vašej bezpečnosti.

V ponuke máme rôzne nátery: protipožiarne nátery, nátery proti vlhkosti, nátery, ktoré zabránia prieniku elektromagnetického žiarenia či korózii kovových predmetov. Nájdete u nás nátery na rôzne typy povrchov vhodné do interiéru alebo exteriéru.

Umývanie a nátery striech

Nie len na fasádu ale aj na strechu vplýva množstvo nepriaznivých faktorov. Okrem vplyvov počasia môžu konštrukciu strechy narušiť aj náletové rastliny, ktoré na nej zakorenia.

Renováciou strechy môžete zabrániť jej poškodeniu a predĺžiť jej životnosť. Umytie a nanesenie ochranného náteru je ideálnym riešením ak chcete zvýšiť odolnosť a zabezpečiť dlhú funkčnosť vašej strechy. Zrenovujeme strechy rodinných domov, kancelárskych budov či iných stavieb, poradíme si s plochými aj šikmými strechami. Zverte renováciu vašej strechy do našich rúk.

Veľkometrážne nátery interiérov

Potrebujete natrieť veľkú halu, sklad, obchodné priestory alebo celý bytový dom?

Poskytneme vám vhodné nátery nielen v rôznych farbách ale aj s rôznymi vlastnosťami (odolné proti vlhkosti, protipožiarne, …). V závislosti od vašich požiadaviek vám vieme odborne poradiť a aj zhotoviť náter v celom interiéri. Náš tým profesionálov pracuje len s kvalitnými materiálmi a modernou technológiou.

Čistenie suchým ľadom

Ekologické a neabrazívne – aj také je čistenie suchým ľadom. Ide o moderný spôsob čistenia, ktorý berie ohľad na životné prostredie a zároveň je šetrný k čistenému materiálu.

Čistenie suchým ľadom si poradí s hrdzou, nánosmi usadenín, vodným kameňom, polepmi a aj grafitmi. Zastavuje rast plesní, baktérií a spór (zníži kontamináciu čisteného materiálu biologickými látkami) Je možné ním vyčistiť veľké plochy ale aj jemné časti elektrotechniky. Táto metóda čistenia je vhodná na všetky povrchy (kov, drevo, betón, sklo,…).

Potrebujete sa poradiť?