Naše služby

Sanácia fasád

Mráz, dážď, sneh, slnečné lúče,… nepriaznivé vonkajšie poveternostné podmienky vplývajú na každú fasádu. Drobné trhlinky, ktoré pod vplyvom zlých vonkajších podmienok vo fasáde vznikajú ju môžu skôr či neskôr výrazne poškodiť. Fasáda tak stráca nie len na estetickej ale aj ochrannej funkcii.

Aby ste predišli poškodeniu fasády, rastu plesní a poškodeniu konštrukcie stavby mala by sa fasáda včas obnoviť. Okrem perfektne a profesionálne odvedenej práce vám ponúkame aj 7 ročnú záruku na sanáciu fasády.

Umývanie a nátery fasád

Fasáda musí odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam, ktoré sa často podpíšu nie len na jej kvalite ale aj vzhľade. Nečakajte kým plesne na fasáde budú viditeľné voľným okom a zakročte skôr.

Dôkladným hĺbkovým vyčistením oživíme farbu fasády a zároveň odstránime plesne a riasy. Po vyčistení nanesieme na fasádu kvalitný náter s ochranným účinkom. Poradíme a aj zrealizujeme odborné vyčistenie fasády a nanesieme kvalitný náter na zateplené ale aj nezateplené budovy. Na službu poskytujeme záruku 5 rokov.

umyvanie a nater fasád

Renovácia plochých a šikmých striech

Rozhodli ste sa pre novú strechu alebo bude pre Vás lepším riešením renovácia pôvodnej strešnej krytiny, tak ste na správnom mieste, aby sme Vám pomohli. Ak hľadáte spoľahlivú a dôveryhodnú spoločnosť na renováciu Vašej strechy, sme Vám k dispozícii a poskytujeme tie najkvalitnejšie službyOpravy striech, renovácia šikmej strechy, rekonštrukcia plochých striech.

Termoizolačný náter

Premýšľate nad obnovou bytového domu ? Hľadáte alternatívne riešenie k štandardným zatepľovacím systémom ? Máme pre Vás riešenie formou inovatívneho membránového termoizolačného náteru, ktorý nielen že Váš dom skrášli, ale aj zefektívni.

Pre viac informácií nás kontaktujte a ma Vám vypracujeme vhodné riešenie.

Umývanie priemyselných objektov

Ak potrebujete, aby Vaša budova pozitívne reprezentovala to, čo robíte, tak nás neváhajte kontaktovať. Čistíme a renovujeme obchodné a administratívne budovy ako aj priemyselné a výrobné haly.

Nezáleží nám, akú majú veľkosť, či sú špinavé zvonka alebo zvnútra. U nás nájdete vhodné riešenia, aby vyzerali opäť ako nové.

Umývanie a nátery striech

Nie len na fasádu ale aj na strechu vplýva množstvo nepriaznivých faktorov. Okrem vplyvov počasia môžu konštrukciu strechy narušiť aj náletové rastliny, ktoré na nej zakorenia.

Renováciou strechy môžete zabrániť jej poškodeniu a predĺžiť jej životnosť. Umytie a nanesenie ochranného náteru je ideálnym riešením ak chcete zvýšiť odolnosť a zabezpečiť dlhú funkčnosť vašej strechy. Zrenovujeme strechy rodinných domov, kancelárskych budov či iných stavieb, poradíme si s plochými aj šikmými strechami. Zverte renováciu vašej strechy do našich rúk.

Veľkometrážne nátery interiérov

Potrebujete natrieť veľkú halu, sklad, obchodné priestory alebo celý bytový dom?

Poskytneme vám vhodné nátery nielen v rôznych farbách ale aj s rôznymi vlastnosťami (odolné proti vlhkosti, protipožiarne, …). V závislosti od vašich požiadaviek vám vieme odborne poradiť a aj zhotoviť náter v celom interiéri. Náš tým profesionálov pracuje len s kvalitnými materiálmi a modernou technológiou.

Renovácia nezateplených a historických budov

Vplyv nestáleho počasia, opotrebenie, či neodborná realizácia môžu byť dôvodom vzniku rôznych poškodení na každom type budovy. Čím skôr zasiahnete, tým menej škody spôsobia poveternostné podmienky.

Sanácia polobetónových, panelových, brizolitových systémov vhodnými sanačnými prvkami, môže zachrániť celú stavbu pred rozpadom a predĺžiť jej životnosť.

Odstránenie graffitov

Ak máte problém s graffity vandalizmom radi Vám pomôžeme s jeho odstránením a následnou prevenciou kvalitnými antigraffity nátermi, ktoré dokážu Vašu fasádu ochrániť od ďalšieho poškodenia.

Potrebujete sa poradiť?

English Magyar